Який кондиціонер купити Osaka чи Olmo?

Який кондиціонер купити Osaka чи Olmo?

Щоб у приміщенні, де перебувають люди, створити комфортні умови, потрібно насамперед подбати про нормальний температурний режим. Влітку хочеться, щоб була прохолода, а в холодну пору року, навпаки, актуальний обігрів. З обома функціями добре справляються спліт-системи. В Україні вже не перший рік продаються кондиціонери Osaka та Olmo. Розберемося, які апарати кращі.

Особливості кондиціонерів Osaka


Компанія Osaka випускає різноманітну продукцію для охолодження та обігріву приміщень, але у всіх моделей є особливість – якісна збірка за доступної ціни. Тобто кондиціонери Осака належать до бюджетного сегмента, що робить їх популярними серед споживачів.

В асортименті присутні звичайні пристрої, а також інверторні апарати, які здатні обігрівати кімнати, коли зовні мороз доходить до 25 градусів. Це найдорожчі моделі, але є й дешевші. Вони функціонують на обігрів при -15 градусів на вулиці. Звичайні спліт-системи можуть це виконувати до -5 градусів.

До особливостей кондиціонерів Osaka належать:

  • оснащення компресорами відомої фірми Toshiba;
  • виготовлення корпусу з пластику, який не шкодить екології;
  • захист плати зовнішнього блоку від вологи;
  • можливість дистанційного керування, в тому числі за допомогою модуля Wi-Fi;
  • наявність авторестарту;
  • забезпечення низького рівня шуму.

В апаратах є опція TURBO, при використанні якої температура повітря в приміщенні швидко доводиться до потрібного рівня.

Що характерно для кондиціонерів Olmo


Спліт-системи від данської компанії Olmo також надійні та коштують відносно недорого. Але максимум, який можуть витримувати інверторні моделі зовні – 15 градусів морозу. Компресори в кондиціонерах Олмо виготовлені фірмами Matsushita, Toshiba, NEC. Також в апаратах є:

  • система захисту від перегріву, обмерзання, корозії;
  • фільтри очищення повітря;
  • модуль автоматичного самозапуску.

Працюють спліт-системи тихо, можуть управлятися дистанційно. Функціонують кондиціонери Olmo на фреоні R410A.

Якій фірмі віддати перевагу

Щоб зрозуміти, якій компанії віддати перевагу, Osaka або Olmo, потрібно порівняти характеристики їхніх кондиціонерів. Обидві фірми намагаються випускати якісне кліматичне обладнання без завищення вартості.

Їхні апарати компактні, стильно виглядають, працюють як на охолодження, так і на обігрів. Є моделі, розраховані на невеликі приміщення, але є й потужні кондиціонери для встановлення в офісах.

Вони економічні та довговічні, відповідають усім вимогам сучасності. Тому вибір фірми зводиться до порівняння окремих моделей, рівних за функціональністю. Тільки так можна визначити нюанси, які можуть вплинути на вибір вбік конкретного виробника.

Джерело: https://www.boss-climate.com.ua/