Дамські пальчики: якість та користь ізюму у вишуканій упаковці

Дамські пальчики: якість та користь ізюму у вишуканій упаковці

Любителі родзинок часто обирають сорт «Дамські пальчики» через його великі розміри. Крім того, ці сухофрукти мають дуже високі смакові якості та повний набір корисних властивостей. Для виготовлення застосовують однойменний виноград, який характерний для азіатської частини світу. Продукт дуже поширений у світі, він вважається одним із найбільш популярних сухофруктів. Придбати такий можна в інтернеті, головне – обрати надійний магазин з перевіреною якістю реалізованих товарів.

Переваги родзинок «Дамські пальчики»

Сам виноград, з якого роблять родзинки, дуже смачний. Він відрізняється великою продовгуватою формою та однією або кільками кісточками. В процесі виготовлення сухофруктів вони вибираються, і продукт в такому вигляду приємно споживати. Має «дамський пальчик» вагому калорійність – до 370 ккал на 100 грамів, однак, це не заважає йому бути одним з головних інгредієнтів в раціоні правильного харчування. 

Процес приготування передбачає природній спосіб та технологічну обробку, в результаті якої вдається зберегти природні властивості винограду. Родзинки «Дамські пальчики» позитивно впливають на організм й мають такі суттєві плюси:

  • збагачений калієм, нормалізує роботу серця, стабілізує тиск, підвищує гемоглобін;

  • містить вітаміни групи В та Р, а також багато важливих мікроелементів: фосфор, натрій, кальцій, магній та залізо;

  • покращує функціонування нирок, очищує від шкідливих токсинів;

  • містить антиоксиданти, які мають антибактеріальний ефект;

  • зміцнює ясна та санує ротову порожнину завдяки вмісту фіторечовин;

  • нормалізує роботу видільної системи, посилює сечовиділення та усуває набряки;

  • має зміцнюючий та розслаблюючий ефекти, стабілізує нервову систему, поліпшує сон.

Варто розуміти, що властивості родзинок відрізняються від якостей свіжого винограду. Прибічники правильного харчування вважають сухофрукт навіть більш корисним. 

По-перше, технологія сушіння знижує калорійність, тому родзинки безпечно вживати людям з зайвою вагою. По-друге, під час приготування зменшується солодкість, і це так званий корисний цукор. 

Де купити родзинки «Дамські пальчики»

На продуктовому ринку цей продукт популярний. Адже його широкого застосовують як самостійний продукт чи для приготування страв, випічки, напоїв тощо. Вигідно брати родзинки великими партіями, оптові ціни дуже приємні. Крім того, родзинки довго зберігаються, тому не доведеться переживати за його якість.

Можна замовити «Дамські пальчики» в вишуканій упаковці. До неї входять тільки ретельно відібрані ягоди найвищого ґатунку. Це стане прекрасним подарунком людині, яка цінує здоровий спосіб життя або просто любить насолоджуватися приємним смаком цього продукту. 

Джерело: https://do-smaku.com.ua/sukhofrukty/izium-damski-palchyky/